اظهار پشیمانی در سایه خواب غفلت

خود بنده و نیز تک تک عزیزان بیننده این مطلب ،وقتی به گذشته خود می نگریم و آنرا بازبینی و مو شکافی می کنیم به این حقیقت تلخ بر می خوریم که ، ای کاش مثلا((به حرف معلمم گوش میدادم ،یا ای کاش فلان قطعه زمینو یا فلان چیزو می خریدم ویا کاش زمان کودکی و یا جوانی ما هم ،فلان قانون وجود داشت تا از منافعش برخوردار می شدیم))

 از این کاش ها و اما و اگرها زیاد هستند .ولی متاسفانه تعدادزیادی از ما ، از کارهای نکرده گذشته خود هنوز هم که هنوزه بطور جدی و عملی پشیمان نشده کماکان خود را به خواب غفلت زده ایم و منتظر هستیم تا زمان بگذرد باز اظهار پشیمانی کرده خود را مزمت کنیم!!!و یا منتظریم دیگران قدمی برای رفاه حال و آینده ما و فرزندانمان بردارند.

عزیزان من آیا مزمت خود و پشیمانی سودی برایمان داشته که این روش و طرز تفکر را ادامه می دهید و می دهیم ؟!!! مطمئنا نداشته و نخواهد داشت پس چه کار باید یکنیم؟ آیا بهتر نیست که از همین لحظه به فکر پیش بینی منبعی، برای تامین نیازهای آتی خود و فرزندانمان باشیم تا بعدا و چون گذشته اظهار پشیمانی نکنیم ؟ آیا بهتر نیست این فرصت طلایی را از دست ندهیم و از این فرصت ها به بهترین نحو بهره برداری کنیم؟



آگاهی از نظر ارزشمند شما بازدید کنندگان محترم برایم فوق العاده اهمیت دارد لذا امیدوارم بنده را از نظر خودتان مطلع فرمائید.

/ 2 نظر / 15 بازدید
امیر

سلام آقای فرزاد،ازمطالب خوب وآموزنده شما متشکرم.

صابری

مفید بود متشکرم در اسرع وقت اقدام خواهم کرد